poniedziałek, 8 czerwca 2020

Album - prezent ślubny dla Sylwii i Mariusza ♥

Kochani, 
chciałabym Wam dzisiaj pokazać projekt, z którego jestem bardzo dumna ♥
Jest to album, który był prezentem ślubnym dla Sylwii i Mariusza.
Cały album został od podstaw stworzony przeze mnie, a dodatkowo wszystkie papiery wykorzystane w nim są mojego autorstwa :) 

To, że Sylwia dostanie ode mnie w prezencie album wiedziałam od dawna, jednak pomysł na jego wygląd stworzył się w mojej głowie kilka miesięcy temu podczas przygotowywania dla Sylwii zaproszeń oraz winietek, których głównym motywem przewodnim były gałązki.
Wtedy wpadłam na pomysł zaprojektowania własnych papierów w zielonej kolorystyce i właśnie z takimi gałązkami. Jak pomyślałam tak zrobiłam ;) Pracowałam nad tym całym projektem 3 miesiące. Najpierw zgłębiałam moją wiedzę odnośnie malowania farbkami akwarelowymi, następnie były próby malowania gałązek. Gdy już miałam namalowane wszystkie grafiki, które potrzebowałam oraz miałam rozrysowany i przemyślany wygląd całego albumu zaczęłam próby tworzenia większych kompozycji z moich grafik, aż w końcu powstały projekty moich własnych papierów :)
Gdy wzięłam do ręki już wydrukowane te papiery byłam nimi zachwycona wiedząc, że każdy listek na nich został przeze mnie namalowany ♥

Album jest w rozmiarze 20x20 cm i posiada 8 kart, jednak dzięki wykorzystaniu różnego rodzaju klapek pomieści aż 118 zdjęć w rozmiarze 10x15 cm oraz 9x13 cm.
Stempelki z napisem"miejsce na zdjęcie" są od littlecornerdesign.pl
Tekturkowy napis "Sylwia & Mariusz" zrobiony na zamówienie u kreatywna-pracownia.pl

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia, a na końcu znajdziecie filmik z prezentacją całego albumu :)
Poniżej możecie zobaczyć filmik z prezentacją całego albumu :)
Pozdrawiam Was serdecznie Madzia ♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz